SCHODISKOVÉ PLOŠINY


Bezplatná infolinka 0800 150 339

vyplním formulár a dozviem sa viac - tu

Schodiskové plošiny, nazývané aj výťah pre imobilných alebo schodiskový výťah, sú zariadenia, ktoré umožňujú imobilným osobám sediacim na invalidnom vozíku, alebo osobám ťažko chodiacim prekonávať výškové rozdiely, najmä schodiskové ramená, v interiéroch aj exteriéroch. Pretože sme výrobcom zdvíhacích plošín pre imobilných, dokážeme dráhu zdvíhacej plošiny prispôsobiť na mieru schodiska. Montáž plošiny nevyžaduje stavebné úpravy. Schodiskový výťah je po celý čas jazdy stabilný a pevne uchytený k dráhe. Naša plošina má minimálne zástavbové rozmery a v zloženom stave nezaberá na schodisku žiadne miesto.Vyberte si z ponuky schodiskových plošín dodávaných firmou ARES spol. s r.o.

Výhody našich šikmých schodiskových plošín sú: minimálne zástavbové rozmery zloženej schodiskovej plošiny - 300 mm, stabilná jazda, výroba podlahy podla invalidného vozíka na mieru. Schodiskový výťah je možné vybaviť aj sklopnou sedačkou pre osoby ZŤP, ktoré majú problémy s chôdzou. Schodiskový výťah pre invalidov môže mať napájane na 230 V alebo na 400 V. Prvá garančná prehliadka plošiny je zdarma. Plošina pre hendikepované osoby má dráhu uspôsobenú tak, aby sa dala použiť ako zábradlie.


SP-OMEGA


Schodisková plošina SP OMEGA slúži na prekonávanie schodiskových ramien:

  • jednoramenných
  • viacramenných
  • ale aj točitých schodísk


Plošina pre imobilných je určená pre inštalácie do interiérov aj exteriérov. Vďaka svojmu elegantnému dizajnu a minimálnym rozmerom je schodisková plošina SP-OMEGA vhodná do každej domácnosti i verejnej inštitúcie. Cenu zdvíhacej plošiny pre imobilných je možné stanoviť na základe zamerania v rámci našej návštevy, ktorá je bezplatná.

Ak sa chcete dozvedieť viac kliknite sem, alebo volajte zdarma 0800 150 339.


SP-DELTA

Schodisková plošina SP DELTA slúži na prekonávanie priamych jednoramenných schodísk v interiéroch. Pri pohybe zdvíhacej plošiny nie je potrebné do nej privádzať elektrický prúd. Zdrojom energie pre pohyb plošiny sú batérie, ktoré sa automaticky nabíjajú v koncových staniciach. Dráha plošiny sa montuje priamo na bočnú stenu, alebo na stĺpiky uchytené do schodov. Dráha zároveň môže slúžiť ako zábradlie ku schodisku. Cena schodiskovej plošiny pre imobilných sa odvíja od dĺžky vodiacej kolajnice, výbavy a príslušenstva.

Ak sa chcete dozvedieť viac kliknite sem, alebo volajte zdarma 0800 150 339.