O nás

Sídlo spoločnosti ARES spol. s r.o.

Spoločnosť ARES, spol. s r. o. sa zaoberá komplexnou realizáciou typových a atypických osobných a nákladných výťahov do bytových domov, rodinných domov, verejných inštitúcií, priemyselných a administratívnych budov. Okrem výťahov dodávame i zdvíhacie zariadenia na prekonávanie architektonických bariér pre osoby s telesným postihnutím. Vďaka vlastnému konštrukčnému zázemiu sme flexibilní v navrhovaných riešeniach.

Dôležité medzníky v histórii našej firmy

1993

Spoločnosť ARES vznikla v roku 1993. Jej prvou činnosťou bola distribúcia detských časopisov pre školy a predplatiteľov.

1995

Od roku 1995 začala s predajom a montážou zdvíhacích zariadení pre telesne postihnutých.
Od tohto roku sa odvíja i spolupráca s firmou Altech, spol. s r.o.

2000

Ďalším prelomovým rokom bol rok 2000, kedy sa začala konštrukčná, výrobná a montážna činnosť v oblasti výťahov. Špecializácia hlavne na atypické osobné a nákladné výťahy.

2013

21. 6. 2013 do firmy ARES, spol. s r.o. vstúpila česká spoločnosť Altech spol. s r.o., ktorá je jedným z najvýznamnejších výrobcov šikmých schodiskových plošín vo svete.

2014

Prvý spoločný projekt, vývoj zvislej plošiny ZP5 Liftboy, ktorá bola vyvinutá konštrukčným tímom firmy ARES a vyrobená vo firme ALTECH.

2016

Presťahovanie firmy z priestorov Banšelova na Elektrárenskú 12091 v Bratislave.

Bezpečnosť a certifikáty

Úpravy, ktoré vykonávame, majú osvedčenie vydané slovenským Ministerstvom dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja. Osvedčenia garantujú bezpečnosť systémov, ktoré montujeme do automobilov.

Maximálnu bezpečnosť sa snažíme dosiahnuť:

  • Spoluprácou s preverenými dodávateľmi
  • Pravidelnými školeniami montážnych technikov
  • Kvalitnými výrobkami

 

CERTIFIKÁT ISO 9001:2016

V oblasti výťahoch sme v tomto segmente sme zaviedli certifikát kvality ISO 9001, ktorý podporuje prístup pri vypracovávaní, zavádzaní a zlepšovaní efektívnosti systému manažérstva kvality s cieľom zvýšiť spokojnosť našich zákazníkov.

Zdieľať na: