NÁJAZDOVÉ RAMPY


bezplatná infolinka 0800 150 339

vyplním formulár a dozviem sa viac - tu

Prenosné nájazdové rampy sú k dispozícii v širokej škále prevedení. Nájazdové rampy sa používajú na prekonávanie schodov, obrubníkov, slúžia ako pomôcka pre  telesne postihnutých pre nastupovanie do automobilov, alebo kdekoľvek kde je potrebné prekonať výškový vozdiel. Sú vyrobené z ľahkej, veľmi pevnej nekorodujúcej zliatiny, nájazdová plocha má nešmykľavý gumový povrch. Vyrábajú sa v prevedeniach: pevné, skladacie a zásuvné(teleskopické).

Pri výbere dĺžky rampy zvažujte nasledujúce:

  • priestor, v ktorom sa bude používať
  • priestor, kde sa bude skladovať
  • výšku, ktorú chcete prekonať
  • silu doprovodnej osoby
  • vaše fyzické možnosti

Firma ARES spol. s r.o. vám ponúka:

Priame rampy

Dvojdielné rampy, ideálne pre nepremenné výškové rozdiely. Sú ľahké, vhodné pre použitie na jednom mieste.


 

 

Teleskopické rampy

Dvojdielné flexibilné rampy, ktorú možno používať na rôznych miestach, a pre rôzne úrovne výškových rozdielov, kde sa dĺžka a výška môže meniť. V zloženom stave zaberajú malý priestor, sú ľahké a jednoducho prenosné.

 

 

Skladacie rampy

Dvojdielne rampy, ideálne pre jednotné výškové rozdiely. V zloženom stave zaberajú malý priestor, sú ľahké a jednoducho prenosné.

 

 

 

 

Ľahko skladateľné rampy

Jednodielne, ľahko skladateľné rampy, ideálne pre invalidné vozíky a skútre. Vďaka svojmu dizajnu a konštrukcii sa jednoducho prepravujú a rozkaladajú. Neoddeliteľnou súčasťou rampy je protišmykový povrch, ktorý ponúka vynikajúcu oporu pri všetkých podmienkach.

 

 

 

Teleskopické ľahko skladateľné rampy

Najnovší model ideálny pre invalidné vozíky a skútre. Sú ľahko prenosné, umožňujú jednosduché nastavenie dĺžky rampy. Teleskopická funkcia vyžaduje menší priestor pre rozvinutie. Neoddeliteľnou súčasťou rampy je protišmykový povrch, ktorý ponúka vynikajúcu oporu pri všetkých podmienkach.

 

Priame rampy Lite

Sú vyrobené zo skla a grafitového vlákna, vďaka čomu sú extra ľahké a pevné, a jednoducho prenosné. K dispozícii sú v rôznych veľkostiach, vhodné pre vozíčkarov a skútre.

 

 

Široké priame rampy

Ideálne pre prípady, kedy je rampa trvalo uložená na jednom mieste. Protišmyková povrchová úprava poskytuje pohodlie a zvýšenú bezpečnosť, ako pre užívateĺov tak aj pre obsluhu. Vhodné pre skútre a elektrické invalidné vozíky.

 

  

 

Široké skladacie rampy

Pohodlné riešenie pre umiestenie alebo prenos v automobiloch. Protišmyková povrchová úprava poskytuje pohodlie a zvýšenú bezpečnosť, ako pre užívateĺov tak aj pre obsluhu. Vhodné pre skútre a elektrické invalidné vozíky. Použiteľné vo verejných aj súkromných budovách, kde nie je dostatok miesta pre pevné nájazdové rampy.

 

 

 

 

Použitie nájazdových rámp je nutné posúdiť individuálne, preto nás neváhajte kontaktovať:

a/ vyplnením formulára
b/ bezplatnou telefónnou linkou 0800 141 911
c/ niektorým z kontaktov

Súbory na stiahnutie / download:

Najazdove rampy.pdf