ZVISLÉ PLOŠINY


Bezplatná infolinka 0800 150 339

vyplním formulár a dozviem sa viac - tu

Zvislé zdvíhacie plošiny pre imobilných (výťahy pre handicapovaných) - plošiny s kolmým zdvihom, sú zariadenia určené na prekonávanie architektonických bariér v interiéri i exteriéri, v niektorých prípadoch sú vhodnou alternatívou schodiskových plošín. Zdvíhacie plošiny sú predovšetkým vhodné pre zdvíhanie handicapovaných osôb, alebo osôb sediacich na invalidnom vozíku. Pre väčšinu zvislých zdvíhacích plošin stačí spevnená plocha, na ktorú sa plošina umiestni, plošiny s vyšším zdvihom potrebujú betónový základ.

Vyberte si z našej ponuky zvislých plošín dodávaných firmou ARES spol. s r.o.:

 

LIFTBOY ZP 1 a ZP 2
Zvislé zdvíhacie nožnicové plošiny ZP 1 a ZP 2 používajú osoby pohybujúce sa na invalidnom vozíku, alebo osoby, ktoré majú problémy s chôdzou, na prekonávanie výškových rozdielov do 690 mm, resp. 870 mm. Sú určené do rodinných domov, s menšou frekvenciou pohybu, pre interiér i exteriér.
Ak sa chcete dozvedieť viac kliknite sem, alebo volajte zdarma 0800 150 339 


LIFTBOY ZP 5
Zvislá zdvíhacia nožnicová plošina s elektrickým pohonom ZP 5, je zdvíhacia plošina pre vozičkárov, ktorá bola vyvynutá našou firmou v Bratislave za účelom prepravy handicapovaných osôb a osôb sediacich na invalidnom vozíku. Výťah pre handicapovaných je vhodný všade tam, kde je nevýhodné použiť napríklad šikmé rampy. Osobám s obmedzenou schopnosťou pohybu pomáha prekonávať architektonické bariéry do výšky 1300 mm. 
Je určená pre inštalácie do verejných inštitúcií, rodinných i bytových domov, do exteriérov aj  interiérov.
Ak sa chcete dozvedieť viac kliknite sem, alebo volajte zdarma 0800 150 339


Z400
Zvislá elektro-hydraulická plošina pre imobilných Z400 slúži na prekonávanie  architektonických bariér a výškových rozdielov do 1600 mm. Je určená pre inštalácie do verejných inštitúcií, rodinných i bytových domov, do exteriérov aj  interiérov.
Ak sa chcete dozvedieť viac kliknite sem, alebo volajte zdarma 0800 150 339


Z300 
Zvislá plošina Z300 je určená pre imobilné osoby, ktoré potrebujú prekonať výškový rozdiel až do 3 metrov. Používa sa v interiéroch i exteriéroch v náročných poveternostných podmienkach.
Ak sa chcete dozvedieť viac kliknite sem, alebo volajte zdarma 0800 150 339

Viac informácií o zvislích zdvíhacích zariadeních pre imobilných sa dozviete tu.