PARKOVACIE SYSTÉMY


Poskytujeme riešenie na každé požiadavky pre parkovanie, preto ponúkame širokú škálu modelov. Od najjednoduchších, kde parkujú dve autá na jednom parkovacom mieste, až po automatické parkovacie jednotky. Parkovacie systémy ponúkajú riešenia problémov s parkovacím miestom tam, kde je málo parkovacích miest alebo tam kde je parkovacie miesto zle prístupné môžete využiť k parkovaniu napríklad: záhradu, strechu domu, starú garáž, pivnicu, prízemné podlažie/. Parkovacie systémy sú vhodné pre parkovanie ako v rodinných domoch, tak aj vo verejných budovách.

Pri automatických parkovacích systémoch sa pristaví automobil na plošinu, po ukončení automatickej bezpečnostnej kontrole robot prepraví automobil, umiestnený na plošine na parkovacie miesto. Pri privolaní automobilu, bude automobil prepravený na plošine späť na mieto odberu.

Vyberte si z našej ponuky parkovacích systémov:

Jednoduché systémy parkovania

BIPARK 26

Dvojpodlažný parkovací systém s nosnosťou až 2600 kg. Navrhnutý pre maximálne využitie výšky garáže.

BIPARK je poháňaný elektricko-hydraulickým pohonom s ovládacím panelom umiestniteľným kdekoľvek podľa potreby. Vysoko kvalitné materiály a precízne vypracovanie spolu s náterom zaručuje vysokú odolnosť a dlhú životnosť, rovnako pri inštalácii v interiéri aj exteriéri.

MOVE 20/2

Parkovací systém pre 2 automobily. Je zložený z dvoch pozinkovaných bezpečne spojených plošín s nosnosťou až 2000 kg pre každú plošinu. Vhodný pre použitie v interiéri aj exteriéri, pričom vyžaduje iba minimálnu hĺbku priehlbne. Ekonomicky výhodný, praktický a vysoko efektívny systém umožňuje využitie jedného parkovacieho miesta pre 2 automobily.

                                                                                                                                  

MOVE 20 + 20 / 2

Parkovací systém pre 4 automobily, skladajúci sa z 2 pozinkovaných plošín s nosnosťou 4000 kg na každej plošine. Umožňuje zaparkovať 2 automobily vedľa seba na každej plošine, s dostatkom priestoru pre otvorenie dverí na strane vodiča.

                    

 

Súbory na stiahnutie / download:

 Jednoduche systemy parkovania.pdf

Zdvíhacie plošiny pre osobné automobily a náklad

TOTALMOVE 30L

Elektricko-hydraulická zdvíhacia plošina určená na prepravu motorových vozidiel alebo iných bremien na viacero rôznych výškových úrovní. Nosnosť plošiny je 3000 kg. TOTALMOVE je kompaktnej konštrukcie, zložený z plošiny, zdvíhanej na dvoch vodiacich stĺpoch umiestnených zboku. Vodiaci mechanizmus plošiny môže byť umiestnený zhora (verzia GD) alebo zospodu (verzia GR) tak aby sa obmedzil vystupujúci priestor nad, alebo pod úrovňou plošiny. Precízna konštrukcia, vysoká kvalita použitých materiálov a konečnej povrchovej úpravy zaručujú vysokú spoľahlivosť a dlhú životnosť.   

MOVE30

Zdvíhacie zariadenie MOVE 30 predstavuje ideálne riešenie pre otázku stále rastúcej potreby maximálneho využitia parkovacieho priestoru pre osobné automobily. Inštalovať ju je možné na rôznych miestach ako sú obytné, alebo komerčné budovy, v garážach rodinných domov, v hoteloch, obchodoch a pod. Nevyžaduje si potrebu priehlbne, je možné jej umiestnenie iba na rovnej ploche.

MOVE 30N

Elektricko-hydraulická zdvíhacia plošina určená na prepravu motorových  vozidiel alebo iných bremien na viacero rôznych výškových úrovní. Nosnosť plošiny je 3000 kg. Vyznačuje sa kompaktnou konštrukciou, zloženej z plošiny a vodiacich stĺpov umiestnených po oboch stranách plošiny. Vodiaci mechanizmus plošiny môže byť umiestnený zhora (verzia GD) alebo zospodu (verzia GR) tak aby sa obmedzil vystupujúci priestor nad, alebo pod úrovňou plošiny.

MOVE 30L

Plošina MOVE 30 v prevedení s bočným vedením iba na jednej strane. Táto špeciálna konštrukcia poskytuje rovnaký priestor na plošine, tuhosť, kompaktnosť a bezpečnosť ako  verzia N. Dodávané taktiež v prevedení s vodiacim mechanizmom umiestneným zospodu (verzia GR).

 

MOVE 30T

Plošina MOVE 30 v prevedení so strechou, ktorá dokonale uzatvára priestor nad plošinou. K dispozícii sú 3 typy vyhotovenia:

                - normal (jednoduché zatváranie, v prípade potreby vodotesné)

                - carriageable (s možnosťou prechodu vozidiel po streche, NIE státia)

                - so špeciálnou povrchovou úpravou (obklady, ozdobné prvky, trávnik)

REX 30

Inovatívna elektricko-hydraulická jednoduchá nožnicová plošina pre zvislé zdvíhanie nákladov alebo vozidiel - od podlahy, k podlahe. S nosnosťou plošiny v základnej verzii  3000 kg umožňuje zdvih až 4 m. Plošina je kotvená do priehlbne s maximálnou hĺbkou 510 mm. Extrémne pevná konštrukcia so samomazacími puzdrami poskytuje vyššiu spoľahlivosť a životnosť.

 

  

Súbory na stiahnutie / download:

 Zdvihacie plosiny pre osobne automobily a naklad.pdf

Nákladné zdvíhacie plošiny

MONO 5 - 10 - 15

Tieto zdvíhacie plošiny sú revolučné zvislé dopravné systémy s kompletnou hydraulickou prevádzkou. Predstavujú robustnú zdvíhaciu konštrukciu, vrátane zdvíhacích valcov. Vyžadujú minimálne stavebné úpravy potrebné pre ukotvenie. Môžu byť inštalované na podlahe, ako aj do priehlbne hlbokej len 125 mm. Plošiny MONO 5-10-15 môžu byť upravené špeciálnou povrchovou úpravou pre inštaláciu v rôznych prostrediach a na prianie zákazníka môžu mať neštandardné rozmery.

 

 

Súbory na stiahnutie / download:

 Nakladne zdvihacie plosiny.pdf

Otočné parkovacie plošiny

RALLA 25

Otočná parkovacia plošina pre jednoduché parkovanie v obmedzenom priestore. Vybavená rámom umiestneným v priehlbni posúvajúcim sa na otočných kolieskach. V prevedení s manuálnym alebo elektrickým pohonom.

 

 

Súbory na stiahnutie / download:

 Otocne parkovacie plosiny.pdf

Ak sa chcete dozvedieť viac volajte zdarma 0800 141 911.