DOMÁCE VÝŤAHY


Naša spoločnosť Vám ponúka tieto typy domácich výťahov:

Domáce výťahy

Optimálne riešenie vertikálnej dopravy do súkromných a verejných budov pre imobilné osoby /a nielen pre ne/. Inštalácia do existujúcich stavieb i novostavieb. Pohon prostredníctvom závitovky. Dodáva sa spolu s uzavretou, alebo presklenou šachtou. Otváranie dverí automatické alebo manuálne. Ovládanie pomocou tlačidiel v staniciach a na plošine /možnosť ovládania prostredníctvom joysticku/. Tichá prevádzka, jednoduchá údržba, prispôsobenie stavebnej situácii. Prevedenie pre exteriér i interiér.

NTD A400

Plošina špeciálne vhodná pre situácie, kedy je potrebná jednoduchá inštalácia bez veľkých stavebných úprav v existujúcich budovách. A400 je esteticky prepracovaná a preto je umiestniteľná do akéhokoľvek prostredia. Pre vysokú kvalitu prevedenia a spoľahlivosť je obľúbená u mnohých zákazníkov. Ponúka nosnosť 400 kg a zdvih až 13 m. Nevyžaduje priehlbeň preto môže byť inštalovaná priamo na rovnú podlahu. Jednoducho sa ovláda a zaručuje vysokú bezpečnosť.

 

 

  

NTD A400R

Odvodená verzia od základnej A400. Pre svoju kompaktnosť je vhodná pre súkromné budovy. Zavesenie kabíny typu ruksak predurčuje túto plošinu umiestniť do úzkych a špecifických priestorov.

        

         

          

       

          

       

InDomo

Osobná hydraulická plošina ako riešenie do súkromných a verejných budov pre imobilné osoby a nie len pre ne. Inštalácia je možná do existujúcich stavieb a novostavieb, do interiéru ale aj do exteriéru. Montáž je možná do murovanej, betónovej šachty. Plošinu je možné dodať aj s oceľovou konštrukciou. Opláštenie tejto konštrukcie je na výbere zákazníka.  Dvere môžu byť manuálne a automatické. Možnosť dodania len so šachtovými alebo aj s kabínovými dverami. Ovládanie plošiny je nútené tlačidlové. Výhody týchto plošín sú ich tichý chod, jednoduchá údržba a ich vysoká kvalita prevedenia. Výhody oproti výťahu sú menšia stavebná úprava, menšia priehlbeň a nižšia hlava šachty.

  

   

 

 

Šachtové, kabínové dvere a ich prevedenie :

Zvislá plošina Z300

 

   Umožňuje imobilným osobám prekonávať výškové rozdiely, a to nielen v interiéri, ale tiež v exteriéri. Konštrukcia plošiny umožňuje vysokú variabilitu usporiadania, čo sa týka umiestnenia a otvárania bezpečnostných bránok alebo orientácie núdzového pohohu.
Inštalácia k balkónu alebo k hornej podeste je možná bez potreby špeciálnej koštrukcie, postačuje len kotviace rameno. Veľkou výhodou plošiny je možnosť nastavenia dopravného zdvihu priamo na mieste inštalácie. 
Veľmi jednoduchá je tiež stavebná pripravenosť, ktorá spočíva vo vybudovaní betónového základu a spevnenej príjazdovej plochy pre príjazd k plošine. 

  

 Každá plošina je pred expedíciou kompletne zmontovaná, nastavená a odskúšaná u výrobcu

  

  

 

Súbory na stiahnutie / download:

NTD.pdf

dispozícia NTD A400-plne presklená_1.pdf

dispozícia NTD A400-plne presklená_2.pdf

dispozícia NTD A400-ruksak_1.pdf

dispozícia NTD A400-standard.pdf

Každú inštaláciu je nutné posúdiť individuálne, preto nás neváhajte kontaktovať:

a/ vyplnením formulára
b/ bezplatnou telefónnou linkou 0800 141 911
c/ niektorým z kontaktov